E-mail a szerkesztőnekLegyen a kzedőlapom!Keresés az archivumban
Dr. Szűcs Lajos hírportál
Dr. Szűcs Lajos hivatalos kommunikációs szerződött partnere

www.szucslajos.com
Főoldal Pest megye MÖOSZ Megyei elnökök Belföldi hírek
Keresés a tartalomban:
OK
Kétszáz kórházi ágyat kapott Hargita megye Pest megyétől
2010. febr. 5., péntek, 02.33.05 CET


Ünnepélyesen is átadta 2010. február 3-án Pest Megye Közgyűlésének elnöke, dr. Szűcs Lajos a Csíkszeredai Megyei Sürgősségi Kórházban azt a kétszáz kórházi ágyat, melyek már korábban megérkeztek Erdélybe.


Az adományról szóló szerződést 2009 decemberében írták alá és két hónappal ezelőtt a kórház megkapta a bútorokat. A Pest Megyei Flór Ferenc Kórházból érkezett használt, ám jó állapotban lévő ágyak nagy segítséget jelentenek a helyi kórház számára. Egy új kórházi ágy ugyanis több ezer euróba kerül Romániában.

 

Kórházlátogatás a Hargita megyei kórházban

 

Kórházlátogatás, a Hargita megyei kórházban

 

A Kistarcsai Flór Ferenc Kórház pályázati pénzből és más forrásból új ágyakat tudott vásárolni, így a felszabaduló ágyakat Hargita megyének adományozták. A csíkszeredai kórház az ágyak mellé szekrényeket is kapott. Ezekre is nagy szükség volt, mert így a 40 éves vasszekrényeket is lecserélhették. A két megye nemcsak az egészségügyben, hanem több területen is tapasztalatot cserél, elsősorban oktatással és kultúrával kapcsolatos kérdésekben.

 

A cikk témájáról készült képeket megtekintheti a galériában.

 

Dr. Szűcs Lajos Hírportál


Kapcsolatfelvétel | Adatvédelemi nyilatkozat | Impresszum
MCOnet 2001- 2010. - www.mconet.hu - Minden jog fenntartva - Copyright - www.mconet.biz
International
www.mconet.biz